» homepage  
  » apartmány  
» naše okolí
  » mapa  
  » ceník  
  » rezervace  
  » historie  
  » odkazy  
news:
COLORSDIMENSIONSFONTSDATA

» ODKAZY «

Lázeňské a relaxační procedury, bazény, sauny, masáže

 

Lázeňské centrum HARFA

www.harfa.cz

V příjemné atmosféře 18 místností krásného Grandhotelu PUPP Vám odborný personál nabízí širokou škálu preventivních, léčebných a relaxačních procedur a programů nejvyšší kvality.

 
Zámecké lázně
www.edenhotels.cz
Relaxace v unikátním prostředí dosažené kombinací přírodních skalnatých ploch s moderní architekturou, špičková technologie léčebného vybavení, dva vlastní minerální prameny a bazén s termo-minerální vodou.
 
Lázně III
www.lazneiii.cz
Sanatorium poskytuje kompletní lázeňsko-zdravotnické služby ve svém balneoprovozu s maximálním využití přírodních léčivých zdrojů.
 
Wellnessland - Carlsbad Plaza
www.edenshotels.cz
Přímo pod okny našich apartmánů se rozprostírá pětihvězdičkový lázeňský hotel Carlsbad Plaza nabízející komplexní balneoprovoz s využitím originální termální a minerální vody, diagnostickou kliniku a wellnessland, zahrnující bazény, sauny, relaxarium, fitness, fitbar, solária a další tradiční i netradiční relaxační procedury, s důrazem na prevenci civilizačních chorob a stresu.
 
SPA hotel Ambiente
www.premium-hotels.com
Relaxační a léčebné MediRelax centrum, nabízí klientům široké spektrum wellness a lázeňských programů, vše pod profesionálním dohledem lékařů a zdravotnického personálu , pouze několik minut od našich apartmánů.
 

Made in Karlovy Vary

Karlovarské minerální vody
www.mattoni.cz
Karlovarské likéry
www.becher.cz
Karlovarský křišťál
www.moser.cz
Karlovarský porcelán
www.thun.cz
Karlovarská kosmetika
www.vridlo.cz
Ústav estetické medicíny
Vila Orplid
www.uem.cz
© 2004 Jiří Kvasnička, Apartments Škroupova 3, 360 01 Karlovy Vary, Czech Republic, tel.: +420 602803076, fax.: +420 353228264
e-mail: info@apartments-carlsbad.cz