» главная  
  » апартаменты  
» наше окружение
  » kaртa  
  » прaйc-лиcт  
  » бронирование мест  
  » история  
  » ресурси  
news:
COLORSDIMENSIONSFONTSDATA

» ODKAZY «

Lázeňské a relaxační procedury, bazény, sauny, masáže

 

Lázeňské centrum HARFA

www.harfa.cz

V příjemné atmosféře 18 místností krásného Grandhotelu PUPP Vám odborný personál nabízí širokou škálu preventivních, léčebných a relaxačních procedur a programů nejvyšší kvality.

 
Zámecké lázně
www.edenhotels.cz
Relaxace v unikátním prostředí dosažené kombinací přírodních skalnatých ploch s moderní architekturou, špičková technologie léčebného vybavení, dva vlastní minerální prameny a bazén s termo-minerální vodou.
 
Lázně III
www.lazneiii.cz
Sanatorium poskytuje kompletní lázeňsko-zdravotnické služby ve svém balneoprovozu s maximálním využití přírodních léčivých zdrojů.
 
Wellnessland - Carlsbad Plaza
www.edenshotels.cz
Přímo pod okny našich apartmánů se rozprostírá pětihvězdičkový lázeňský hotel Carlsbad Plaza nabízející komplexní balneoprovoz s využitím originální termální a minerální vody, diagnostickou kliniku a wellnessland, zahrnující bazény, sauny, relaxarium, fitness, fitbar, solária a další tradiční i netradiční relaxační procedury, s důrazem na prevenci civilizačních chorob a stresu.
 

Made in Karlovy Vary

Karlovarské minerální vody
www.mattoni.cz
Karlovarské likéry
www.becher.cz
Karlovarský křišťál
www.moser.cz
Karlovarský porcelán
www.thun.cz
Karlovarská kosmetika
www.vridlo.cz
Ústav estetické medicíny
Vila Orplid
www.uem.cz
© 2004 Jiří Kvasnička, Apartments Škroupova 3, 360 01 Karlovy Vary, Czech Republic, tel.: +420 602803076, fax.: +420 353228264
e-mail: info@apartments-carlsbad.cz